Internet Cafe Kurulumları

Sektörde 2012 yılından bu güne taklitler yaratan tecrübe ve profesyonellikle tanışın!

İnternet cafe kurulumu ciddi bir iştir. Detayları çok ince düşünülmesi gereken bir hizmetler bütünüdür. Uzun analizler ve yoğun bir tecrübe ışığında yapılması ve uygulanması gerekir. Sektörde 4 yıldır sayısı  242 adete yaklaşan internet cafe işletmecisinin tercihi olmamızın da sırrı burada saklıdır. Detayları özenle düşünülmüş ve tasarlanmış yapılar, her geçen gün güncellenen ve gelişen stabil sistemler, internet cafelerde müşterileri analiz ederek alışkanlıklarına uygun olarak seçilmiş yüzlerce oyun ve program gibi benzersiz ürün ve hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimizi maksimum gelir ve minimum sorun anlamına gelen Tek Sistem ürün ve hizmetlerini kullandırmış ve kullandırmaya devam edecektir.

Piyasada size tam kapsamlı, sorunsuz ve mükemmel bir sistem vaad eden ve istisnalar hariç bunu sadece normal windows kurulumları, birkaç registry ayarı ve temalarla gerçekleştirmeye çalışan birçok girişimle karşılaşmış belki de hizmet almışsınızdır. Bizim düşüncemiz ise internet cafeciliğin bilgisayarcılıktan çok farklı ve kapsamlı olduğudur.

Bu alanda profesyonel olabilmek ve ihtiyaçları tam olarak görebilmek için öncelikle "internet cafe müşterisi" olmak ve ihtiyaçlarını doğru analiz edebilmek gerekir.

2012 yılından bu yana internet cafe kurulumu ve teknik servis hizmetlerini aktif olarak sürdüren firmamız için öncelik müşterinizin kullandığı bilgisayarda aradığı herşeyi bulabilmesi, hızlı ve sorunsuz bir sistemle daha rahat ve uzun süreleri cafenizde geçirebilmesidir. Bunun elde edilmesi sadece işletim sistemi ile sağlanamayabilir. Kimi zaman donanımsal değişiklikler de gereklidir. Unutmamak gerekir ki makinelerinizin kaldırabileceği yük, makinelerinizin gücü ile orantılır. Buna bağlı olarak size verilen mükemmel bir sistem vaadi boş bir sözden ibaret kalabilir.

Tek Sistem olarak internet cafe kurulumu veya hizmet öncesi sistemlerinizi inceleyip size en uygun çözümleri karşılıklı fikir alışverişleri ile belirleriz. İşletme sahibine önerilerde bulunup makinelerin ihtiyaçlara cevap verebilecek seviyeye getirilmesinde yardımcı olur şayet komple internet cafe kurulumu yaptırmak isterse, cafesini 1 geceliğine bize bırakmasını rica ederiz. Kurulum sonrası bilgisayarların eski durumlarına göre %30 a varan oranlarda performans artışı elde edildiği yüzlerce referansımızda yaptığımız gözlemler temelinde ölçümlenmiştir. Siz de profesyonel bir sisteme sahip olmak ve yüzlerce memnun müşterimizden biri olmak için bizi arayın. Tek Sistem ayrıcalıklar dünyasında yerinizi alın.

Bazı Ccboot Kurulum Referanslarımız;

 

Samsun Cennet İnternet Cafe 80 PC (Alt Yapı Kurulumu + CCBoot + Üçgen Oyun Arşivi) 

Explorer İnternet Cafe 74 PC ( Alt Yapı Kurulumu + CCBoot ) 

55net 50 PC  ( Alt Yapı Kurulumu+ CCBOOT )  

Samsun Sistem İnternet Cafe 30 PC  ( Alt Yapı Kurulumu + CCBoot ) 

Samsun Bakan İnternet Cafe 40 PC  ( Alt Yapı Kurulumu + CCBoot ) 

Ladik Gerçek İnternet Cafe  25 PC  ( Alt Yapı Kurulumu + CCBoot )